1 / 7
Letni gumi Continental
5.000 МКД
Цената не е фиксна
18.05.2022 11:17

Кичево

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

16

215/65/16 letni gumi Continental cena 5000 den barajte na 078457701

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

DEko
Потврден огласувач
070996463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам