1 / 9
Samsung BD-P1400 Blu-ray player
1.299 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 15:36

Кичево

Продавам блуреј плеер БЕЗ далечинско во одлична состојба.
HDMI, LAN, 5.1, Coaxial, optical audio. Нема ниакви забелешки во режимот на работа, ги чита повеќето видови на формати (последна фотографија).
Козметички има ситни забелешки. Оценет со 4-5 ѕвезди на повеќе сајтови.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Се продава / Можна е замена од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам