1 / 12
Audi A5 Ultra 190HP 2017
27.499 €
Цената не е фиксна
27.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 22:35

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

AUDI A5 ULTRA 190HP 2017
MARKA: AUDI
MODEL: A5 SPORTBACK 2.0 TDI ULTRA
PROIZVEDENO: 2017 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
SILA NA MOTOR: 140 KW - 190 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK – START STOP – HILL ASSIST
PARKING SENZORI - TEMPOMAT
LED SVETLA - DRIVE SELECT
KOMANDI NA VOLAN - AMBIENT LIGHTING
REGISTRIRANA DO 04.2023 + ZELEN KARTON ✅
BROJ SASIJA: WAUZZZF5XHA034437
NAPRAVEN GOLEM SERVIS ✅
100% REALNI KM ‼️
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
300+ VOZILA NA LAGER ❗️

BEZ ZAMENI !!!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.
Потврден огласувач
072220626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам