1 / 12
Prodavam mountain bike "BC"
9.000 €
Цената не е фиксна
04.10.2022 08:44

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam dobro socuvan mountain bike "BC BUSTER". Ramot e aluminski so golemina M/46cm/18"inci. Opremen e so: shimano ACERA(preden menuvac, zaden menuvac, prenos, V-brake sopiracki), shimano shifteri 3X8 brzini, MICHELIN 26"incni gumi. Velosipedot e vo besprekorna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070591591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам