1 / 2
NOV VELOSIPED
7.000 МКД
Цената е фиксна
06.05.2022 17:42

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Nov velosiped kupen od salon samo ednska vozen
Kontakt: 070-471-926

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gloria Malinova
Потврден огласувач
070471926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам