1 / 7
Mercedes c220
8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 17:58

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo super sostojba moze da se peoveri jan sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

skender
Потврден огласувач
070522223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам