1 / 4
Pumpa za prskanje 078-520-285
1 €
11.05.2022 09:43

Валандово

Se prodava pumpa za prskanje za Tomavinkovic pumpata e vo originalna sostojba 200litarska so mali korekcii moze da pasuva na sekakov vid na traktori.

Barajte me na ovoj broj ke se dogovorime
078-520-285

Категорија: Останато

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078310164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам