1 / 6
FAP13/14
2.999 €
Цената не е фиксна
3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 08:53

Штип / Штип

Se prodava pali vozi ispraven
Colovni gumi
Deferincijal od jeelz
So speri


Moze zamena za kola ili pikap dizel

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Sinisa
Потврден огласувач
70210730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам