1 / 1
Aparat za palacinki nov so garancija
1.800 МКД
26.06.2022 14:27

Велес / Велес

Prodavam 2 aparati za palacinki novi so garancija
Cena za dvata 1800den.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Hedi
Потврден огласувач
075329966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам