1 / 7
Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V
По Договор
07.02.2023 09:22

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V Benzin i
Ford Fiesta 1.3 EFI Benzin/Plin
Za Poveke inf na tel
075 536 945 Martin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075 536 945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам