1 / 10
Se prodava SCANIA P400 2013 god.
39.500 €
19.05.2022 13:00

Неготино / Неготино

Se prodava SCANIA P400 2013 god. Voziloto e so desen volan i ima pominato 300 000km. cena 39500 evra + DDV

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070324300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам