1 / 9
VW GOLF -5 1.9TDI 105KS 77KW PERFEKTEN....
5.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 08:29

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF 5
1.9TDI 105KS 77KW 2007 GOD.
TRENDLINE - OPREMA

NOV UVOZ : FRANCIJA

voziloto e vo kompletno ispravna sostojba bez nikakvi mani i nedostatoci.

NAPOMENA: VOZILOTO NE E NA PLAC NITU E STOENO PO PLACEVI.
DOZVOLENI SE SEKAKVI PROVERKI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075457948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам