1 / 7
Man kiper 41 440
59.000 €
28.05.2022 17:19

Демир Хисар

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km registriran cela godina orginal kiper plocara za noz za sneg e stavena dopolnitelno

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Josatrans
Потврден огласувач
078223344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам