1 / 11
Peugeot Partner 1.9 D Reg 2023 Odlicno
1.450 €
1.750 €
16.08.2022 17:56

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Останато

Peugeot Partner 1.9 D bez gram sminka
Reg do 2.2023
Partnerot e maksimalno socuvan za tie godini bez glupi falbi,ne e poliran nitu hemisko cisten
Cena 1450 evra
Ima korekcija isklucivo na lice mesto,po tel cenata e taa

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070711332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам