1 / 1
Vaga libela 1000kg
380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 15:36

Василево / Струмица

Vaga libela 1000kg vo odlicna sostojba

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075410793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам