1 / 7
VOLVO XC 90 2.4d-Stranski
2.500 €
07.05.2022 08:04

Кичево

Марка:

Volvo

Модел:

XC 90

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Euro 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078421213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам