1 / 7
BMW 320
4.800 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 23:55

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e tip top kako nadvor taka i vnatre, moze proverka na kilometri kade sakate motor staklo odrzuvan. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kaplanoskiomer@gmail.com
Потврден огласувач
077697897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам