1 / 10
YAMAHA TENERE
1.400 €
29.05.2022 19:22

Берово / Берово

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1987

Модел:

XTZ TENERE 600cc

Километри:

20000

Motorot e vo odlicna sostojba
Moze da se proba vo sekoe vreme
Mk dokumenti
Registracija pominata
Smeneto
Ulje
Filter
Za drugi inf na ovoj broj 071 331 114 Goran
Na ovoj broj 071 331 114

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078711058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам