1 / 1
Prodavam polovni svetlecki reklami - Светлечки реклами
3.000 МКД
Цената е фиксна
25.06.2022 18:43

Струга / Струга

Prodavam polovni svetlecki reklami izraboteni od plexiglass i aluminium.

Imam vkupno 3-ri so razlicni dimenzii:

1. 100x45cm
2. 115x60cm
3. 100x35cm

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

ProPC
Потврден огласувач
070545675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам