1 / 2
prodavam lamba ispravna antikvitet
2.500 МКД
Цената е фиксна
07.05.2022 11:19

Аеродром / Скопје

prodavam lamba donesena od francija kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам