1 / 6
Prodavam KTM detski velosiped
80 €
26.05.2022 16:25

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Odlicna sostojba .
Mn dobar detski velosiped .
Tel 071 241 968

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

----------------
Потврден огласувач
078582689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам