1 / 1
Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2022 12:59

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Cairska 93

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kupatilo i dvorno mesto.

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Se prodava kukja
Cairska
Потврден огласувач
075887835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам