1 / 3
Продавам Xiaomi Redmi9A
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 14:44

Росоман / Кавадарци

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi9A

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Бидејќи ми остана вишок мобилен телефон го продавам.
Супер сочуван(скоро нов) под гаранција уште 20 месеци...
Доаѓа со :
1.Полнач
2.Заштитна силиконска маска
3.Стаклена фолија
4.Гратис поклон!!!
Повелете да се договориме!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vojmir
Потврден огласувач
076704303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам