1 / 3
Rezervno trkalo
1 МКД
15.01.2023 10:11

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava rezervna guma

Povolnoooo


Prakjam i po kargo ...

Inf na tel

075 43 22 33

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075432233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам