1 / 10
VW PASSAT 2.0 TDI, 2009 god
4.800 €
31.07.2022 11:05

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW PASSAT 2.0 TDI--103 KW---EURO 5
--KLIMA LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
--8X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--FABRICKO CD RADIO
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2009
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
075244510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам