1 / 10
Se Izdava Stan Vo Ohrid Na Kej
1 €
27.07.2022 20:47

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

OHRIDATI lam G4/16, Ohrid

Se izdava stan vo centralniot del na Ohrid na Kej Marsal Tito do hotel Milenium na podolg vremenski period. Kompletno opremen i skoro renoviran.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Suncica
Потврден огласувач
071329599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам