1 / 12
Звучници Philips и појачало Technics
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 17:46

Скопје Центар / Скопје

Звучници Philips LSB387 (Пасивни)
Фрекфенции 20-20000Hz
Отпор 4-8 оми
Максимум напон 70W
Приклучок Гола жица

Појачало Technics SU-8055K
Доставува 500W на звучниците
Различни приклучоци (види слика)
Многу контроли на звукот (bass, trebble, loudness...) (види слика)

Контакт Messenger или Viber 075-243-614

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
075243614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам