ČUVAM I NEGUVAM IZNEMOŠTENI LICA
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2022 16:22

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Не е важно

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Слабо

Seriozna žena , so golemo rabotno iskustvo, čuva i neguva stari i mladi
bolni-iznemošteni lica.
Gordana 078 275 859

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
78275859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам