1 / 3
Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro
9.500 МКД
04.06.2022 15:34

Куманово / Куманово

Prodavam isto kako nov Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro samo nekolku pati nosen i e bez traga na koristenje.
Satot e titanium so cristalsapphire staklo i e pod garancija.
Saatot e kupen od Germanija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Top Usluga
Потврден огласувач
071303404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам