1 / 2
Xiomi mop lite
14.000 МКД
17.05.2022 22:48

Ѓорче Петров / Скопје

Xiomi mi mop 2 lite robot pravosmukalka i dzogira.
Dobiena na poklon ednas zapalena.
Ima Garancija uste edna godina.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078302047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам