1 / 3
Plac vo Katlanovo
15 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 20:05

Аеродром / Скопје

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo katlanovo vo blizina na crkvata na mirna i ekoloska lokacija,ima pristap za priklucok za struja i voda.

Cisti dokumenti so moznost za dozvola za gradba.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071354291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам