1 / 12
Se prodava Golf 5 2.0 EKSTA CENA ZA KES
По Договор
13.05.2022 15:12

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078 576 810
Se prodava Golf 5 2.0 140ks
-Registrirana do 29.6.22
Uvezen od Germanija
(KAROSERISKI ZABELESKI SE LUPI LAKOT NA HAUBATA I KROVOT)
smeneto zamaec, , korpa, rebrasti set
vodna pumpa, nov akomulator novi 4 letni gumi
nema korozija podvozje zdravo.
EKSTA CENA ZA KESlamela
078 576 810

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078576810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам