1 / 11
Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp
4.000 €
Цената не е фиксна
07.05.2022 18:13

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp
2005 година
201xxx км поминато
Направен голем сервис пред 30.000км
5 седишта
Трокрак волан со команди
Борд компјутер
Темпомат
Рачен менувач со 6 брзини
Магленки
Двозонски климатроник
Сензор за дожд
Паркинг сензори
Фабрички затемнети стакла
Далечинко отворање и затворање на прозори
4 зимски гуми 205 55/15 возени 10.000км
Гратис 4 летни гуми
Регистрирано до 07.2022
Цена: 4000€
Контакт: Никола 077-879-587

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070388496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам