1 / 10
SKODA FABIA 1.0 MPI 2016 GOD
По Договор
22.12.2022 11:22

Битола / Битола

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2016

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2016
- KLIMA
- EL. PROZORCI
- EL. RETROVIZORI
- AUX
- USB
- AIRBAG
- ESP
- SRS
- ISOFIKS ZA DECKO SEDISTE
- MAGLENKI
- START STOP SISTEM
- BORD KOMPUTER
DOKOLKU SE DOGOVORIME OKOLU CENATA KOLATA JA DOBIVATE REGISTRIRANA ISTIOT DEN I SO POLN REZERVAR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072/279907 070/504860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам