1 / 11
V-Stroam DL 650
4.750 €
22.05.2022 13:00

Карпош / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

2008

Модел:

V-Stroam DL 650

Километри:

45000

Моторот е во одлична состојба. Направен е годишен сервис за престоечката сезона. Заменети се гуртни на кочниците. Заменет е нов ланец комплет со звезди, предна и задна
Дополнително:
- KN филтер за воздух
- Екста голем ветробран, а со моторот доаѓа и оргиналниот ветробран
- Страничен engine guard
- долен engine guard, немонтиран
- штитници за раце
- ново супер меко anti-slip седиште
- заден куфер Shad 52L, собира две кациги

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078445962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам