1 / 12
MITSHUBISHI OUTLANDER 2.2 D-DI 156KS 4x4-LOCK 7-SEDISTA
8.999 €
19.05.2022 08:23

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Outlander

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CENA 8999 €
TELL 075 379 977

Модел:MITSHUBISHI OUTLANDER 2.2 D-DI 156KS 4WD-LOCK 4x4 7-SEDISTA / SUV
Произведено:2009
Гориво:Дизел
Мотор:2200cm³ • 156KS Еуро5
Менувач:Мануелен 6 брзини
Погон:4х4 4WD LOCK
Километри:208.000km со писмена нотарска гаранција и 30.000км за исправност
It Targa:DM263XL

Увоз од Италија со платени давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба. Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре и надвор е сочувано возило без точка.

Опрема:

-ALL TERAIN SELECTOR 4X4-LOCK
-STEREO CD MP3 USB BT DVD IPOD AUX
-TEMPOMAT
-PARK SENZORI
-BORD KOMPJUTER
-KLIMATRONIK
-SERVO VOLAN SO KOMANDI
-12X AIRBAG
-7 SEDISTA
-FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
-ESP
-ABS
-EЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРЦИ И РЕТРОВИЗОРИ
-ISOFIX
-И МН ДРУГО

ВОЗИЛОТО СЕ НАОЃА ВО КРИВА ПАЛАНКА МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ И ПРОБА ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ.
ДОЗВОЛЕНА ТЕСТ ВОЖЊА И СЕКАКОВ ВИД ПРОВЕРКА ОД ВАША СТРАНА.
Цената не е фиксна договор на лице место

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
075379977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам