1 / 1
HARD DISC NOV 1 TB. WESTERN DIGITAL EVTINO
15 €
20 €
25.06.2022 14:51

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

EESTERN DIGITAL NOV HARD DISC 1TB.NOV EVTINO

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075-474-554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам