1 / 12
10 evra par (na golemo)
10 €
18.06.2022 20:24

Струга / Струга

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI GOLEMINI GI IMA OD NAJMALI DO BROJOT 42 KOJ IMA POTREBA NEKA POVELI GI PRODAVAM SAMO NA GOLEMO I SAMI DASI ODBERETE ISTO TAKA PRODAVAM I CEVLI ZA SNOVBOARD PO ISTATA CENA AMA SAMO NA GOLEMO AKO ZEMETE CEVLI POEDINECNO CENATA VIE DRUGA

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам