1 / 12
Fiat 500
5.300 €
5.900 €
02.08.2022 20:23

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

UVEZENO OD SVAJCARIA 🇨🇭
PLATENI SE SITE DAVACKI
PROIZVODENA 2010
KILOMETRI 164000
MOTOR 1.2 BENZIN 51KW - 70KS
OD OPREMA IMA
KLIMA TRONIK
BORD KOMPJUTER
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
RADIO SO CD USB
ELEKTRIKA NA STAKLA
ALUMINIUMSKI BANDASI SO NOVI GUMI
VOZILOTO EXTRA SACUVANO SO BEZ NIKAKVI ZABELESKI
3 KLUCA
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам