1 / 4
Suzuki Vitara 2.0HDI 2002god. so klima
1.199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 15:14

Делчево / Делчево

Марка:

Suzuki

Модел:

Vitara

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava suzuki vitara 2002godina so klima, original kuka, so najdobriot motor 2.0HDI 90ks. So bugarski reg. Tablici
Po shkolkata ima skapano, motor, menjac vo perfektna sostojba.
Moze so prevod ili bez dokumenti.
☎️ 070 359 507
☎️ 070 359 507
☎️ 070 359 507
☎️ 070 359 507

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам