1 / 6
Harman/kardon
1 €
13.05.2022 11:07

Илинден / Скопје

Se prodava pojacalo’saraund system od Brendot “harman/kardon” vo besprekorna sostojjba Pojacaloto e kompetlno so site dodatoci(zvucnici,Buferr) systemot e Donesen od germanija pred 5meseci proba vo sekoe vreme

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Vakit
Потврден огласувач
075577090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам