1 / 8
Trpezariska masa so stolici od cresha / Трпезарија од цреша
12.000 МКД
Цената е фиксна
19.09.2022 19:52

Карпош / Скопје

Трпезариската маса од дрво од цреша. Со класичен и префинет изглед.
Масата се отвора дополнително и се вметнува на средина дрво од истата маса.
6 столчиња
Боја махагони, но истата прелива на различна светлина.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

.
Потврден огласувач
076950648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам