1 / 10
Црквичка
По Договор
04.09.2022 15:46

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavat Crkvicki za vo dvor, edinstveni modeli vo MK
Izraboteni od visoko kvalitetni vodootporni materijali.
Visina 85cm (bez krstot)
Sirina 80cm x 60cm
Telefon za kontakt :
071337678

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Slagjan
Потврден огласувач
071337678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам