1 / 10
MAZDA 2 BENZIN 1.2 75KS
2.950 €
28.05.2022 06:20

Демир Хисар

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 2 2005god 1.2 benzin 75ks plateno se do registracija
Donesena od germanija so vozenje ne sminkano vo realna sosotojba odlicno vozilo 6 za pocetnici

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
070269045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам