1 / 2
Regal Raptor 250cc motor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 00:44

Дебар / Дебар

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2009

Модел:

Regal Raptor 250cc

Километри:

5000

Se prodavat 250cc regal raptor
2009
Registrirano
Servisirano
Pali vozi !
Hitno !!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

N
Потврден огласувач
076711455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам