1 / 6
PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS
3.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2022 14:42

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Останато

Година:

2005

Модел:

SCARABEO 500 GT - ABS

Километри:

50000

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS
perfektna sostojba
461 cm - 28kw
orginalni 3 kuferi.
orginal golem vizir.
kompletno servisiran (novi creva komplet, plocki, glicerin, ulje, filtei, antifriz, nova instalacija, led sijalici,
kompletno ofarban site plastiki so perla da preliva bojata i lakiran e.

moze zamena za kola dajte ponuda

071333435

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
076302000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам