1 / 3
Се продава клима уред Бломберг 3.5 kw
100 €
Цената не е фиксна
22.05.2022 13:00

Карпош / Скопје

Се продава исправен клима уред, сплит систем, не е инвертер, 3.5kw. Истиот е користен многу, многу малку, во просек околу 2-3 дена годишно, беше монтиран во апартман во Охрид.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Емил
Потврден огласувач
070300089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам