1 / 2
Rezervna guma za OPEL 4x100
2.000 МКД
02.08.2022 16:29

Битола / Битола

Nova guma ne upotrebena 4x100
M+S 185/65/15

Cena 2000 den.
Kontakt tel. 075632776

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
076538031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам