1 / 3
Delovni objekti pod naem
111 €
08.05.2022 10:13

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se dava pod naem 2 delovni objekti
15 m2 i 30 m2 dukanite se na glavna ulica
Se naogat kaj grackata bolnica Kr Palanka
So vnatresno wc odgovarat za sekakov vid biznis
Poveke inf na;
Христијан 📞 071310027

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Христијан
Потврден огласувач
071310027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам