1 / 10
Golf 6 1.6TDI 2010 105ks
7.500 €
Денес 17:19

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e regestrirana do 09.2022
Od oprema parking senzor, klimatronik ladi perfektno, bord kompjuter I dr
Novi letni gumi so Al. Bandazi I 4 novi zimski so celicni bandazi
Dva kluca
Poveke inf 072 215 931

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
072215931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам